برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان

مراسم جشن ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه شریف) توسط هیات دانشجویی فاطمیون در حسینه مسجد پیامبر اعظم(ص) برگزار گردید. که با استقبال پر شور دانشجویان روبرو گشت.قرائت دعای توسل ،سخنرانی و مدیحه سرایی ذاکران اهل بیت از برنامه های این جشن بود لازم به ذکر است برقراری ایستگاه صلواتی مقابل …


برگزاری جشن های ولادت امام حسین(ع)،امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل(ع)

جشن ولادت امام حسین(ع)،امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) در سه شب متوالی به همت هیات دانشجویی فاطمیون در حسینه مسجد پیامبر اعظم(ص) صورت پذیرفت..قرائت دعای توسل،سخنرانی و مدیحه سرایی ذاکران اهل بیت از برنامه های این جشن ها بود. لازم به ذکر است برقراری ایستگاه صلواتی مقابل سلف مرکزی به مدت سه روز از دیگر …


برگزاری جشن مبعث پیامبر اکرم(ص)

جشن مبعث پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله) به همت هیات دانشجویی فاطمیون در حسینه مسجد پیامبر اعظم دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد.قرائت دعای توسل،سخنرانی و مدیحه سرایی ذاکران اهل بیت از برنامه های این مراسم بود. کلیپ تهبه شده از این مراسم جهت دانلود قرار داده شده است.


برگزاری باشکوه عزاداری فاطمیه توسط هیات دانشجویی فاطمیون

دوره فاطمیه و عزاداری حضرت مادر امسال به همت هیات دانشجویی فاطمیون با شکوه و جلال هر چه تمام تر و در شان نام بلند ایشان برگزار شد.از برنامه های هیات برای دوره فاطمیه میتوان به برگزاری ۴ شب مراسم عزاداری باشکوه در مسجد پیامبر اعظم،برقراری ایستگاه صلواتی در مرکز شهر شاهرود(مقابل مسجد مدرسه قلعه) …


برگزاری مراسم شب هشتم محرم

شب هشتم از دهه عزای اباعبدالله الحسین(ع) با استقبال زیاد دانشجویان و با شور حال و فراوان برگزار شد.قرائت زیارت عاشورا ،سخنرانی ذکر مصیبت و سینه زنی از بخش های این مراسم بود. صوت های مداحی و روضه شب هشتم محرم جهت دانلود قرار داده شده اند.


برگزاری مراسم شب هفتم محرم

شب هفتم از دهه عزای اباعبدالله الحسین(ع) با استقبال زیاد دانشجویان و با شور حال و فراوان برگزار شد.قرائت زیارت عاشورا ،سخنرانی ذکر مصیبت و سینه زنی از بخش های این مراسم بود. صوت های مداحی و روضه شب هفتم محرم جهت دانلود قرار داده شده اند.


برگزاری مراسم شب ششم محرم

شب ششم از دهه عزای اباعبدالله الحسین(ع) با استقبال زیاد دانشجویان و با شور حال و فراوان برگزار شد.قرائت زیارت عاشورا ،سخنرانی ذکر مصیبت و سینه زنی از بخش های این مراسم بود. صوت های مداحی و روضه شب ششم محرم جهت دانلود قرار داده شده اند.


برگزاری مراسم شب پنجم محرم

شب پنجم از دهه عزای اباعبدالله الحسین(ع) با استقبال زیاد دانشجویان و با شور حال و فراوان برگزار شد.استقبال دانشجویان ، اساتید و کارمندان از مراسم این شب به قدری بالا بود که تمام فضای بزرگ مسجد و حسینیه پیامبر اعظم مملو از جمعیت بود. قرائت زیارت عاشورا ،سخنرانی ذکر مصیبت و سینه زنی از …


برگزاری مراسم شب چهارم محرم

شب چهارم از دهه عزای اباعبدالله الحسین(ع) با استقبال زیاد دانشجویان و با شور حال و فراوان برگزار شد.قرائت زیارت عاشورا ،سخنرانی ذکر مصیبت و سینه زنی از بخش های این مراسم بود. صوت های مداحی و روضه شب چهارم محرم جهت دانلود قرار داده شده اند.


برگزاری مراسم شب اول محرم

شب اول از دهه عزای اباعبدالله الحسین(ع) با استقبال زیاد دانشجویان و با شور حال و فراوان برگزار شد.قرائت زیارت عاشورا ،سخنرانی ذکر مصیبت و سینه زنی از بخش های این مراسم بود. صوت های مداحی و روضه شب اول محرم جهت دانلود قرار داده شده اند.