برگزاری مراسم معنوی اعتکاف

برای هفتمین سال متوالی امسال هم دانشگاه صنعتی شاهرود میزبان مراسم معنوی اعتکاف بود که با همت هیات دانشجویی فاطمیون در مسجد پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.در این ضیافت بزرگ که با استقبال کم نظیر دانشجویان روبرو شد ۱۲۰ نفر از پسران شرکت داشتند.
از برنامه های این ضیافت بزرگ می توان به به موارد زیر اشاره نمود:
برنامه حلقه های معرفت، سخنرانی با موضوع ازدواج آسان، اخلاص، محبت، صبر و برکت و تهذیب نفس، فضائل حضرت علی (ع) ، احکام و معاد و شبهات اعتقادی با حضور حجت الاسلام سید محمد شیرنگی و حجت الاسلام سید ابوالحسن میر حسینی و همچنین امام جمعه شهرستان شاهرود حجت الاسلام امینی صورت پذیرفت.
لازم به ذکر است این مراسم با برنامه های قرآنی با تلاوت ترتیل و تلاوت تحقیق، ترتیل اعمال ام داوود با حضور آقایان سید یوسف حسینی، وحیدالدین وحیدنیا، محمدرضا یزدیان، رضا میرزایی و قاسم خاکپاش به همراه قاری نوجوان امیر دباغ پور همراه بود. و همچنین در این ایام برنامه های مداحی و مولودی حضرت امیرالمومنین حضرت علی(ع)، روضه خوانی وفات حضرت زینب (س)، مناجات خوانی و مناجات اعمال ام داوود با حضور آقای آقایان، حجت الاسلام حسین کمالی، امیررضا جواهری، حاج حسین یزدانی و علیرضا صادقی برگزار شده است.
در روز پایانی نیز مراسم اختتامیه با حضور ریاست دانشگاه،مسئول و معاون دفتر نهاد رهبری ، معاونت های دانشجویی و رفاهی دانشگاه و جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد برگزار گردید که دو سهمیه سفر کربلا و ۵ سهمیه سفر مشهد نیز به قید قرعه به دانشجویان شرکت کننده در اعتکاف اهدا گردید.

صوت های مداحی مربوط به شب وفات حضرت زینب(ع) ، کلیپ تهیه شده و عکس های منتخب مراسم اعتکاف جهت دانلود قرار داده شده اند.

تصاویر منتخب

صوت ها

کلیپ


پاسخ دهید

دیدگاه شما