ثبت نام اردوی بازسازی عتبات عالیات

به سامانه ثبت نام اردوی عمرانی مشارکت در بازسازی عتبات خوش آمدید.لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:
۱-به دلیل ظرفیت محدود طرح فوق ثبت نام در آن مختص به دانشگاهیان(دانشجویان-اساتید-کارمندان) دانشگاه صنعتی شاهرود می باشد و قادر به ثبت نام از دانشجویان مراکز آموزش عالی دیگر و سایر علاقه مندان نخواهیم بود.
۲-طول مدت سفر ۳۰ روز بوده و بنا به نیاز در هر یک از حرم های شریف ائمه (ع) خدمت صورت خواهد پذیرفت.
۳-به دلیل محدود بودن عملیات عمرانی در حرم های ائمه اطهار(ع) ظزفیت گروه اعزامی محدود بوده و ۱۵ نفر از بین ثبت نام کنندگان با قرعه کشی انتخاب خواهند شد.
۴-در طرح فوق تنها جنبه معنوی و فرهنگی مد نظر بوده و جنبه مادی نخواهد داشت.
۵-هزینه رفت و برگشت به عراق به عهده شرکت کنندگان در طرح می باشد که با احتساب هزینه پاسپورت و ویزا و سفر در عراق ۶۰۰ هزار تومان تخمین زده می شود.
۶-شرایط سفر سخت و ساعات کاری سنگین بوده که دربرگیرنده اشتغال به امور عمرانی از ۸ صبح تا ۸ عصر می باشد.همچنین ممکن است شرایط رفاهی محل اسکان مناسب نباشد.لذا عزیزان با علم و اطلاع نسبت به ثبت نام اقدام نمایند
۷-به علت شرایط خاص کاری و زمانی ممکن است سفر مورد رضایت خانواده شما نباشد.بنابراین با توجه به محدودیت شرعی و اخلاقی و همچنین امکان برنامه ریزی برای هیات دانشجویی فاطمیون حتما قبل از ثبت نام موضوع را با خانواده خود مطرح کرده و نظر مساعد آنان را جلب نمایید.
۸-لطفا در نظر داشته باشید که انجام سفر و شرایط ذکر شده برای آن قطعی نبوده و ممکن است به خاطر شرایط داخلی کشور عراق یا تغییر سیاست های ستاد بازسازی عتبات عالیات تغییر یابند.
۹-زمان شروع سفر دهه اول مرداد ماه ۹۶ خواهد بود.
۱۰-مهلت ثبت نام تا ۱۵ تیر ۹۶ می باشد و پس از آن پنل ثبت نام بسته خواهد شد.
۱۱-با توجه به زمان محدود ثبت نام و محدودیت ابزار های تبلیغاتی خواهشمند است راجع به طرح فوق به دوستان و اطرافیان خود اطلاع رسانی نمایید.

زمان ثبت نام پایان یافته است.برای مشاهده نفرات انتخاب شده به پست بعدی که در سایت گداشته شده است توجه فرمایید.


پاسخ دهید

دیدگاه شما