ثبت نام اردوی بازسازی عتبات عالیات

بسمه تعالی

خدا را شاکریم که بار دیگر توفیق برگزاری اردوی مشارکت در گسترش و بازسازی حرم های مطهر ائمه در عتبات عالیات را به هیات دانشجویی فاطمیون عنایت کرد. بدینوسیله ورود شما را به به سامانه ثبت نام این اردوی عمرانی خوش آمد می گوییم.لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

۱-به دلیل ظرفیت محدود طرح فوق ثبت نام در آن مختص به دانشگاهیان(دانشجویان-اساتید-کارمندان) دانشگاه صنعتی شاهرود می باشد و قادر به ثبت نام از دانشجویان مراکز آموزش عالی دیگر و سایر علاقه مندان نخواهیم بود.
۲-طول مدت سفر ۲۵ روز بوده و بنا به نیاز در هر یک از حرم های شریف ائمه (ع) خدمت صورت خواهد پذیرفت.
۳-به دلیل محدود بودن عملیات عمرانی در حرم های ائمه اطهار(ع) ظزفیت گروه اعزامی محدود بوده و ۱۰ نفر از بین ثبت نام کنندگان بوسیله آزمون انتخاب خواهند شد.
۴-در طرح فوق تنها جنبه معنوی و فرهنگی مد نظر بوده و جنبه مادی نخواهد داشت.
۵-هزینه رفت و برگشت به عراق به عهده شرکت کنندگان در طرح می باشد که ۴۵۰ هزار تومان تخمین زده می شود.
۶-شرایط سفر سخت و ساعات کاری سنگین بوده که دربرگیرنده اشتغال به امور عمرانی از ۶صبح تا ۶ عصر می باشد.همچنین ممکن است شرایط رفاهی محل اسکان مناسب نباشد.لذا عزیزان با علم و اطلاع نسبت به ثبت نام اقدام نمایند
۷-به علت شرایط خاص کاری و زمانی ممکن است سفر مورد رضایت خانواده شما نباشد.بنابراین با توجه به محدودیت شرعی و اخلاقی و همچنین امکان برنامه ریزی برای هیات دانشجویی فاطمیون حتما قبل از ثبت نام موضوع را با خانواده خود مطرح کرده و نظر مساعد آنان را جلب نمایید.
۸-لطفا در نظر داشته باشید که انجام سفر و شرایط ذکر شده برای آن قطعی نبوده و ممکن است به خاطر شرایط داخلی کشور عراق یا تغییر سیاست های ستاد بازسازی عتبات عالیات تغییر یابند.
۹-زمان شروع سفر دهه سوم مرداد ماه ۹۶ خواهد بود.
۱۱-با توجه به زمان محدود ثبت نام و محدودیت ابزار های تبلیغاتی خواهشمند است راجع به طرح فوق به دوستان و اطرافیان خود اطلاع رسانی نمایید.

۱۰-مهلت ثبت نام تا اول خرداد ۹۶ تمدید شد.لازم الذکر است این مهلت نهایی بوده و دیگر تمدید نخواهد شد.

 

 

ثبت نام اردوی عمرانی بازسازی عتبات عالیات

لطفا در صورت تکمیل ثبت نام به پیام نمایش داده شده توجه فرمایید
  • لطفا مهارت های عمرانی و میزان تسلط خود بر آن ها را ذکر نمایید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پاسخ دهید

دیدگاه شما